piknikowo,rodzinnie,plenerowo

Pikniki, festyny rodzinne, zorganizowane spotkania na wolnym powietrzu. Nasza firma pomoże w realizacji każdego przedsięwzięcia plenerowego. Zajmiemy się całokształtem eventu: cateringiem, organizacją aktywnego spędzania czasu dla dzieci i dorosłych. Zapewnimy profesjonalną opiekę nad dziećmi,wykwalifikowaną ekipę animatorów, doskonałą zabawę dzięki współpracy z zawodowymi artystami oraz najwyższej jakości zaplecze .

Piknik to event, podczas którego Firma musi pokazać się jak z najlepszej strony. Piknik w plenerze to doskonała forma integracji poprzez zabawę i okazja do spotkania w gronie znajomych z pracy. Podczas pikniku zapewniamy atrakcje dla każdego dobrane tak, aby każdy z biorących w nim udział, znalazł coś ciekawego dla siebie. Nasi instruktorzy to sprawdzeni specjaliści od super zabawy. Animatorzy sprawią, że dzieci pochłonie beztroska zabawa. W piknikowym zestawie polecamy kąciki tematyczne, malowanie buziek, profesjonalnego prowadzącego i ukochane przez wszystkie dzieci kolorowe dmuchańce.

Dla dorosłych konkursy, strzelanki, atrakcje sprawnościowe, a także minigolf który jest prestiżową rozrywką, która łączy pokolenia, dostarcza emocje,relaksuje oraz uczy.

Zapewniamy kompleksową logistykę wydarzenia, bogatą ofertę artystyczną koncerty, teatrzyki dla dzieci, zabawę taneczną z DJ. Posiadamy własne zaplecze techniczne, namioty, sceny stoły nagłośnienie, oświetlenie.