aktywnie,sportowo,wyczynowo

Integracja
Gry scenariuszowe
Bumper ball
Wysokościówka
OFF-ROAD
Zabawy na wodzie


Chcecie nagrodzić swój zespół za dobrą pracę lub sprawić by pracownicy stali się zgranym zespołem, gotowym wspólnie odnosić sukcesy? Idealnym rozwiązaniem jest wyjazd integracyjny.

Programy, które oferujemy są nastawione na współdziałanie pomiędzy uczestnikami, ale również świetną i niezapomnianą zabawę. Na uczestników czeka wiele konkurencji, jazda pojazdami mechanicznymi,strzelectwo, zabawy wysokościowe, autorskie konkurencje Energy Team. Wszystkie konkurencje spięte są scenariuszem łączącym je w całość. Uczestnicy odnajdują kolejne konkurencje z użyciem map,nawigacji, znaków, wierszyków i zagadek.

Różnorodność konkurencji, konieczność samodzielnego ich odnajdywania, zmieniają tego typu imprezy w pełną tajemnic, niezapomnianą przygodę.

Zajęcia team building, pozwalają poznać kolegów i koleżanki z pracy w niecodziennych sytuacjach, a przygotowane ćwiczenia wymuszają współdziałanie całego zespołu, uczą sprawnej komunikacji i kreatywnego rozwiązywania problemów. Każdy odnajdzie swoje miejsce w zespole. Sprawimy, że każdy poczuje się potrzebny.

GRY SCENARIUSZOWE

Niekonwencjonalnym sposobem na efektywną integrację grupy są gry scenariuszowe, w trakcie których uczestnicy wcielają się w rolę postaci ze scenariusza i wspólnie wykonują rozmaite zadania by ukończyć całą przygodę. Przeniesiemy Was na wyspę, z której trzeba uciec, w miejsca, gdzie należy rozwikłać tajemnicę, lub odnaleźć zagadkowe przedmioty i elementy układanki.

Nasze pomysły nigdy się nie kończą. Mamy szeroką gamę autorskich scenariuszy zabaw, dopasowanych do potrzeb grupy.  Nasze propozycje nie są osadzone w sztywnych ramach. Możemy je dowolnie modyfikować tak, aby spełnić Wasze oczekiwania.

BUMPER BALL

Dmuchane kule Bumper Ball są odmianą kul sferycznych zwanych Zorbami, ale charakteryzują się specyficznym kształtem. O ile bowiem do Zorby wchodzi się całkowicie, to kule Bumper Ball są mniejsze, a po wejściu do nich nogi pozostają na zewnątrz i dzięki temu można biegać. Od tego momentu pozostał już tylko krok do powstania Bubble Football, czyli szalonej odmiany piłki nożnej.

Kule mogą również być wykorzystane w innych scenariuszach gier i zabaw zespołowych.

WYSOKOŚCIÓWKA

Zabawy linowe mogą być prawdziwym sprawdzianem odwagi i opanowania, ale przede wszystkim niesamowitym przeżyciem, które pamięta się jeszcze przez długi czas. Atrakcje jak tyrolki, mosty linowe, zjazdy na linie, wspinanie na skrzynki, sieci alpinistyczne czy sztuczne ścianki sprawdzą się zarówno podczas festynów miejskich i pikników rodzinnych jak i na imprezach firmowych w których scenariusz wplata się dreszczyk emocji. Atrakcje wysokościowe przeprowadzane są, z najwyższym stopniem bezpieczeństwa uczestników zabawy. Każde stanowisko jest przygotowywane przez wykwalifikowanych instruktorów ENERGY TEAM, którzy, na co dzień pracują na wysokości, są instruktorami wspinaczki sportowej lub szkolą w sztukach alpinistycznych.

POJAZDY

Off Road w dosłownym tłumaczeniu to „poza drogą” Jazdę OFF ROAD podzielić można na zabawę rekreacyjną i rajdy, które są typowymi przeprawami. Na rajdach nasi uczestnicy mogą mieć do pokonania rzeki, strome zjazdy, koleiny, błota. Przystosowane do tej zabawy samochody mają napęd 4×4 i wysokie zawieszenie.Przed jazdą przeprowadzane jest szkolenie w zakresie bezpiecznego prowadzenia pojazdu oraz zasad zachowania się w warunkach które czekają kierowców. Podczas jazdy instruktor zajmuje miejsce pasażera i pozostaje do dyspozycji kierowcy.

Warsztaty Off-Road, to czas, kiedy poza wiedzą teoretyczną z zakresu tematyki 4×4 uczestnicy nabędą również praktycznych umiejętności poruszania się samochodem w ekstremalnym terenie. Nasi specjaliści nauczą uczestników, co należy zrobić podczas ugrzęźnięcia samochodu, nie posiadając wyciągarki lub nie mogąc liczyć na pomoc. Podczas zajęć nauczymy Was jak korzystać z akcesoriów ułatwiających poruszanie się w terenie z objaśnieniem zasad ich działania.

ARCHERY TAG

Naprzeciwko siebie grają dwie pięcioosobowe drużyny, które oddziela „strefa bezpieczeństwa”. Zadaniem jest zestrzelić przeciwników – ten, który zostanie trafiony, zostaje wyeliminowany. Jednak na dwa sposoby można ocalić zawodnika swojej drużyny, który odpadł. Zawodnicy uzbrojeni są w maski paintballowe a ich oręż to łuki ze strzałami zakończonymi gąbką.

PAINTBALL

Proponujemy spotkanie na terenie należącym do hotelu. Paintball jest grą zespołową, to zabawa dla wszystkich zarówno mężczyzn jak i kobiet, gdzie wiek i płeć nie odgrywa żadnej roli. Liczy się inteligencja, szybkość myślenia, zdecydowanie i determinacja, a nie siła. Paintball to połączenie klasycznych „podchodów”, gier w terenie z symulacją działań wojskowych. Atrakcja idealna na spotkania w grupie przyjaciół, imprezy integracyjne, wieczory kawalerskie i panieńskie.

STRZELNICA

Idealny zestaw dla tych którzy lubią sporty bez ruszania się z miejsca. Dla orłów z sokolim okiem super zabawa. Łuki, wiatrówki, dmuchawki, proca.

SPŁYW KAJAKOWY

Spływ kajakowy z zabezpieczeniem ratowniczym i przewodnikiem to idealna propozycja na relaks, po pracy lub po nocnej imprezie, bez względu na wiek czy kondycję. Program aktywności ułożymy w zależności od możliwości czasowych grupy. Wszyscy uczestnicy płyną w kamizelkach asekuracyjnych i pod opieką doświadczonych ratowników. Zapewniamy wspaniałą zabawę.

SZKOLENIA ŻEGLARSKIE

Zapraszamy na rejsy po akwenie Zalewu Zegrzyńskiego. Wyjątkowa atrakcja, idealna na spotkania integrację i spotkanie z klientami. Nie wymagamy umiejętności pływania. Zapewniamy krótkie, ale intensywne szkolenie wprowadzające w tajniki żeglarstwa. Uczestnicy poznają zasady obowiązujące na jachcie oraz nabędą podstawowe umiejętności żeglarskie. Wszystko odbywa się w wyśmienitej, żeglarskiej atmosferze. Szkolenia organizujemy na jachtach Tango 730S, 780S lub Omega.

REGATY

Regaty są doskonałym elementem integracji i motywacji grupy. Wymagają od załóg połączenia sił, podejmowania wspólnych decyzji, ponoszenia wspólnej odpowiedzialności za wynik. Regaty dają szansę tym, którzy nigdy wcześniej z żeglarstwem nie mieli nic wspólnego, spróbują oni swoich sił pod okiem doświadczonych sterników. Regaty odbywają się pod nadzorem komisji regatowej i są asekurowane przez ratowników.  Sternicy to doświadczeni ludzie z wysokimi kwalifikacjami. Każdy jacht ma przydzielonego sternika, który opiekuje się załogą. Sternicy podzielą się wiedzą na temat żeglarstwa.

REJSY

Proponujemy zarówno krótkie, półgodzinne rejsy, jak i długie całodzienne wycieczki połączone z piknikiem. Podczas rejsu proponujemy zapoznawcze zajęcia żeglarskie lub przyrodnicze.  Proponujemy rejsy między innymi jachtami żaglowymi Scandinava  oraz rejsy Tango 730 i 780, i jachtami odkryto pokładowymi.Atrakcje motorowodne: RIB Brig Eagle 600 z sinikiem 150KM, Chaparral 230 ssi z silnikiem 240KM, skutery Yamaha + atrakcje typu narty wodne, wakeboard.

Szkolenie z ratownictwa i pierwszej pomocy

Umiejętność szybkiego i sprawnego reagowania w sytuacjach zagrożenia zdrowia i życia uznać należy za umiejętność ważną dla każdego człowieka. Każdy z nas może się potencjalnie znaleźć w sytuacji, gdy znajomość technik udzielania pierwszej pomocy uratuje komuś życie lub zapobiegnie pogłębieniu się doznanych przez tę osobę urazów. Pracodawców zainteresowanych rozpowszechnieniem wśród swoich pracowników wiedzy z dziedziny pierwszej pomocy zapraszamy do korzystania z naszej oferty.

Szkolenie żeglarskie – nauka wiązania węzłów żeglarskich, składanie żagli, konkurencje żeglarskie team-buildingowe, to coś więcej niż turystyczny rejs po jeziorze. Zajęcia mają na celu zapoznanie uczestników z tematem żeglarstwa. Zaczynamy od kwestii bezpieczeństwa na łodzi i nad wodą. Następnie omawiamy wszystkie kwestie związane ze sprzętem (najważniejsze elementy składowe łodzi, sens ich działania i sposób prawidłowej obsługi.